Ефект метелика… Як телебачення змінило нас…

Привіт всім)) Як я і обіцяв – новий пост в честь завершення сесії!

Темою сьогоднішнього допису буде про “ефект метелика”…

Напевно усім відомо, що Ефект метелика (The Butterfly Effect) – американський фільм 2004 року. Сценарій ґрунтується на понятті ефекту метелика з математико-фізичної теорії хаосу, що автоматично поєднує цей фільм із математичною науковою фантастикою. Але зараз не про це…

Основним принципом “ефекту метелика” – це те, що незначні зміни “тут і вже”  можуть призвести до катастрофічних наслідків “там і потім”.

Уже досить довгий час живе не одне покоління, яке з дитинства знає дива телебачення. І вже зараз народжуються ті, які усе життя будуть окутані комп’ютерними технологіями.

Чи це має/матиме якийсь вплив для нашого майбутнього?

Звісно так! Беззаперечним залишається те, що найкраще нові технології освоюються дітьми. Мобільні телефони, комп’ютери – це для них не перешкода! Це значний  плюс.

Але є і мінус. Що комп’ютери, що мобільні телефони і телевізори – все це охоплює тих же дітей у світ віртуальної реальності, яку вони через недостатній психічний розвиток можуть відмежувати від “справжності”.

Та й, в принципі, не усі дорослі можуть справитись з цією непростою задачею.

Тому – оберігайте своїх близьких від згубного впливу віртуальної реальності та й самі будьте обачними!

Хай Вам щастить! 😉

© 2011 – 2017, Михайло Грабинський. Всі права захищено. При повному чи частковому використанні статті посилання на http://blog.mike-h.org.ua/ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!

1 Comment

Comments are closed.