Євробачення 2010. Знову скандал. Спроба третя…

Сьогодні 24 телеканал розповсюдив інформацію про дискваліфікацію нашого представника на Євробаченні-2010 – Альоші.

http://24tv.com.ua/ukraine/2010-03-21/40201.htm :

“Євробачення-2010” б’є рекорди за кількістю скандалів.

Не встигли в НТКУ позбавити нагоди поїхати на пісенний конкурс Василя Лазаровича, як почався новий скандал. В Національній телекомпанії України заявляють про дискваліфікацію переможниці вчорашнього відбору – Альоши. Напередодні дівчина за результатами смс-голосування та рішення журі стала першою у відбірковому конкурсі.
Та вже сьогодні представниця НТКУ Валерія Ковалінська повідомила – компанія отримала інформацію про те, що композиція “To be free”, яку презентувала Альоша, є плагіатом. Тож тепер Україна мусить вже втретє визначатися, хто поїде в травні в Осло.

Ось таким чином Україна вкотре піариться скандалом щодо Євробачення перед Європою. Хочу нагадати, що станом на 16:45 21.03.2010 ні на сторінці Першого Національного, ні на сторінці Євробачення-Україна, ні на офіційній сторінці конкурсу Євробачення дана інформація підтвердженою не була.

Скоріш за все – це мильна бульбашка для нашої довірливої преси.

Наш блоґ слідкуватиме за інформацією, і ви ПЕРШИМИ дізнаєтесь про новини із конкурсу Євробачення.

© 2010 – 2017, Михайло Грабинський. Всі права захищено. При повному чи частковому використанні статті посилання на http://blog.mike-h.org.ua/ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!