Сесія демотивує, а практика – мотивує :)

Рік тому у своєму пості “Сесія демотивує…” я писав про те, що ось закінчилась літня сесія (а тоді вона тривала до кінця червня, не те, що цього Футбольного року ;)) і мені потрібно “відпрацювати” з 6 по 20 липня практику у Галицькому відділі Державної виконавчої служби ЛМУЮ при ГУЮ у Львівській області.

Цього року ситуація складається інакшим чином…

Але всього потрохи… 🙂

 

По-перше, я напевно пропустив, і забув розказати Вам, дорогі читачі, про те, як проходилась практика у ГалДВС. 🙂

Мені взагалі дуже сподобалась сама практика. Мені сподобався колектив, у якому я працював (дружній, злагоджений). Сподобалась і сама діяльність державного виконавця. Скажу чесно – практика дала мені наснагу для того, що прийти після канікул у новий семестр із новим, посиленим бажанням вчитись, працювати і отримувати омріяну професію юриста.

Досить таки часто чув я від старших колег-студентів, що практика не цікава, що це рутинна робота із папірцями. Та що гріха таїти – навіть викладачі це не надто приховували. Але не так сталося, як гадалося. В мене вів практику досить таки привітний державний виконавець, який зумів мені розкрити таємниці державної виконавчої служби. Це мені надзвичайно допомогло при навчанні на 3 курсі.

Тепер переді мною відкрито новий шанс отримати практичні навики із такої сухої теорії.

Проходитиму цього року практику не як минулого року (2 тижні), а в двічі більше. Все тому, що проходитиму її у двох державних установах: в Прокуратурі Шевченківського району міста Львова і в Апеляційному суді Львівської області.

Практика звично почнеться 6 липня, тож побажайте мені сили і наснаги. 😉 (Адже прийдеться прокидатись у сьомій годині, на дев’яту годину як на роботу йти на практику, потім восьмигодинний робочий день з обідом (13:00-14:00), і так до шостої години… Хоча, можливо цього року буде все по іншому?.. ;))

© 2012 – 2017, Михайло Грабинський. Всі права захищено. При повному чи частковому використанні статті посилання на http://blog.mike-h.org.ua/ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!