Україна письменна. Журнал “Просторами української веб-мережі”. Серія “Веб-серфінг і ми”. Випуск 1(4).

Доброго дня, шановні читачі! Сьогодні вийшов перший випуск нашого журналу “Просторами української веб-мережі” в межах весняного марафону “Весна прийшла!..”. Тема сьогоднішнього випуску: “Україна письменна”.

Україна письменна

Бажаючи підтримати україномовного блоґґера хочу представити міні-каталог сайтів, які використовують гарну українську мову.

1.  http://www.balachka.com/

Цей сайт є унікальним, адже підтримує українських блоґґерів і надає їм можливість дізнатись один про одного.

2. http://seogle.org.ua/ukrainian-blog/

Перспективний блоґ для молодих СЕО-оптимізаторів – вихідців із України ;). Зверніть увагу: чи не єдиний блоґ про українське СЕО!!!

3. http://electric.org.ua/

4. http://mylviv.blogspot.com/

Амброз Тарас – досвідчений блогер на теренах України. Особисто мені дуже навіть подобаються його блоги. Хто про нього ще не чув (хіба такі є?) – раджу почитати! (Знаючи, що він не полюбляє ґе-ґаний правопис, пишу блог, а не блоґ, у замітці про нього ;))

5. http://netopia.at.ua/

Блоґ Касанки – дуже гарної дівчини зі Львова. Насправді вона Оксанка ;). І повірте, їй це ім’я дуже личить. Вона ховається в інтернеті за дивними фотографіями, дивними прізвиськами – певне шифрується… Тому чекатимемо, коли вона нарешті нам “відкриється” 😉

Думаю, як на перший випуск, п’яти блоґів достатньо ;). Вибачте, коли когось забув-образив… Пишіть – поправимо ;).

Розкрию секрет: четверо з них – твітеряни. Я обожнюю тві-суспільство… Тому присвячуватиму їм багато моїх журналів. Обіцяю. Чесно-чесно ^_^ … (останні два речення нагло вкрадені у Kasank’и)

УВАГА!
  • Наш сайт не співпрацює і не домовляється з іншими ресурсами, а отже не займається рекламуванням даних ресурсів.
  • Ми випускаємо цей журнал з науковою метою і не отримуємо з цього ЖОДНОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ вигоди.

Дякую за увагу!

Коментування відкрите, тому ведеться гласна переписка. Наступний випуск вийде в суботу журналом “Секрети комп’ютерного користувача. Бавимось…”. Розшифрування номеру випуску а(б), де а – номер випуску в межах журналу-серії, б – номер журналу в межах марафону “Весна прийшла!..”.

Журнал “Просторами української веб-мережі”. Серія “Веб-серфінг і ми”. Випуск 1(4).

© 2010 – 2017, Михайло Грабинський. Всі права захищено. При повному чи частковому використанні статті посилання на http://blog.mike-h.org.ua/ ОБОВ’ЯЗКОВЕ!

1 Comment

  1. поставити мене в один ряд із Тарасом (Electric)… ну ти мені й лестиш 0_о

Comments are closed.