Зима 2010. Випуск 1

Сьогодні вийшов у світ перший випуск інтернет-журналу від нашого блогу під назвою "Зима 2010".

У випуску:

1. Президентські вибори 2010


2. Сайт тижня від "Зима 2010"


3. І ось знову на навчання...


4. Фото-шедеври зі всесвітньої павутини1. Президентські вибори 2010

Завершилась баталія політиків за місце глави держави, гаранта Конституції... Зникла уся політична реклама з бігбордів... Нам нічого вже не обіцяють... Країна обрала свого Президента...

Скажу відверто - мені ця баталія зовсім не цікава... Особливо цього року. Як і багатьом українцям, які не взяли участь у виборах - мені сумно, що немає молодого покоління, яке йшло би до влади. Але все-таки: маємо, що маємо. Вибори завершились - ЦВК підраховує голоси, країна очікує...

Пропоную лише моїм читачам передвиборчі програми кандидатів на пост Президента України (щоб знати, які ідеї пропонуватимуться для життя народу):

Юлія Володимирівна ТИМОШЕНКО:
Передвиборча програма кандидата на посаду Президента України Юлії Тимошенко "УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ. УКРАЇНА - ЦЕ ТИ!"

Я вірю в Україну.

Я завжди вірила і вірю, що Україна має унікальну, благословенну Богом місію. Вона полягає у створенні для себе та світу принципово нової, справедливої системи організації життя. В цій системі кожна людина відчуватиме захищеність, духовну і матеріальну гармонію.

[...]

СПРАВЕДЛИВЕ СУСПІЛЬСТВО

Я вірю в установлення справедливості та порядку. Я буду за це боротися.

[...]

Суди будуть виведені з-під політичного, адміністративного та корупційного впливу. Ми зробимо їх фінансово незалежними від виконавчої влади. Люди безпосередньо обиратимуть і відкликатимуть суддів.

Громадяни отримають право ініціювати дисциплінарні справи проти нечесних суддів.

[...]
Буде створено високоякісне суспільне телебачення та радіомовлення, забезпечено доступ до Інтернету для всіх без винятку громадян.

ЕФЕКТИВНА ТА ВІДПОВІДАЛЬНА ВЛАДА

Я вірю — корупційний союз влади та олігархії буде знищено. Влада корумпована, бо вона безконтрольна.

Стане невідворотною відповідальність влади за порушення Конституції та законів, за корупцію.

[...]

Буде завершено заміну шкільних випускних та вступних іспитів до вищих навчальних закладів зовнішнім незалежним тестуванням.

Вищим та середнім учбовим закладам буде надано повну організаційну та фінансову автономію.

ЗДОРОВИЙ НАРОД

Право на охорону здоров’я не може залежати від гаманця чи посади, тому кожна людина гарантовано матиме медичну страховку за рахунок роботодавця чи держави, а заможні громадяни — за власний рахунок.

Буде запроваджена система лікарняних кас, що зроблять медицину якісною і доступною для всіх громадян.

Протягом трьох років лікувальні заклади будуть повністю оснащені найсучаснішим медичним обладнанням та автомобілями швидкої допомоги.

Впродовж року буде наведено повний порядок з якістю ліків та цінами на них. Буде створено мережу лабораторій з контролю за генно-модифікованими організмами, якістю харчових продуктів та води.

ПЕРЕМОГА НАД БІДНІСТЮ ТА СОЦІАЛЬНОЮ НЕСПРАВЕДЛИВІСТЮ

[...]

НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ - ОСНОВА МІЖНАРОДНОЇ ПОЛІТИКИ

[...]

СУЧАСНА ПРОФЕСІЙНА АРМІЯ - ГАРАНТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

[...]
Сьогодні я в опозиції до олігархії та всіх, хто її представляє. А, отже, в справжній опозиції. Після виборів Президента я готова буду взяти на себе повну відповідальність за країну, за зміцнення її суверенітету, за повагу до нас світового співтовариства, за повагу людей до влади і відповідальність влади перед людьми. За ефективну економіку та розумні закони. За щастя, чесність і справедливість. За успіх України.

Я стала на цей шлях тому, що люблю Україну.

Наше покоління чекає складна, але прекрасна робота — своєю невтомною працею збудувати нову Україну, втілити в життя її святу місію.

Україна понад усе! Слава Україні!

Детальніше: http://www.tymoshenko.ua/uk/article/axeawa5s

Віктор Федорович ЯНУКОВИЧ:
ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА КАНДИДАТА НА ПОСТ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЯНУКОВИЧА В.Ф. «УКРАЇНА – ДЛЯ ЛЮДЕЙ!»Вкрай складні реалії вимагають від вищого керівництва країни оперативного та ефективного реагування, виважених, скоординованих дій, спрямованих на подолання кризових явищ.

[...]

ЗМІНА  ВЛАДИ – ПЕРШИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ОНОВЛЕНОЇ КРАЇНИВірю в те, що народ України дасть свою категоричну оцінку всій помаранчевій владі, цим бездарним політиканам, через вибори ОЧИСТИТЬ УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ ВІД ПОПУЛІСТІВ, ПОЛІТИЧНИХ АВАНТЮРИСТІВ ТА КОРУПЦІОНЕРІВ.

[...]

Я І МОЯ КОМАНДА НЕ ВИТРАЧАЄМО ЧАС НА ПУСТОПОРОЖНІ РОЗМОВИ ТА САМОВИХВАЛЯННЯ. ЗДАВНА ЗВИКЛИ ПЕРЕКОНУВАТИ У СВОЇЙ ПРАВОТІ НЕ СОЛОДКИМИ ОБІЦЯНКАМИ, А РЕАЛЬНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ.РЕФОРМИ – ШЛЯХ ДО СВІТОВОГО ВИЗНАННЯ

[...]

Мої програмні положення передбачають проведення СИСТЕМНИХ РЕФОРМ, кардинальних змін у житті суспільства, які будуть уособлювати наші спільні кроки до світового визнання.

1. СИЛЬНА ЕКОНОМІКА – УСПІШНА КРАЇНА

УКРАЇНА ПОВИННА ЗА 10 РОКІВ УВІЙТИ ДО 20 НАЙБІЛЬШ ЕКОНОМІЧНО РОЗВИНЕНИХ КРАЇН СВІТУ (G 20).

[...]

Починаючи з 2010 року, гарантую щорічне зростання ВВП, збільшення частки інноваційно активних підприємств, збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну до 50 млрд. дол. США у 2014 році.[...] Малий та середній бізнес потребують не лише уваги, а й захисту з боку держави.Доб'юся прийняття нового Податкового кодексу, зроблю Україну найбільш інвестиційно привабливою у Східній Європі:[...]

Створю пільгові умови для залучення інвестицій у розвиток соціальної інфраструктури сільської місцевості, газифікацію сільських населених пунктів, будівництво автошляхів, медичних і освітніх закладів – забезпечу високий рівень соціальних стандартів для кожного громадянина України незалежно від його місця проживання.[...]

2. ВІД СОЦІАЛЬНОЇ НЕЗАХИЩЕНОСТІ – ДО ДЕРЖАВНИХ ГАРАНТІЙ!

Держава повинна стати надійним гарантом гідного рівня життя своїх громадян.

[...]

Запроваджу принципово нову державну стратегію надання соціальних гарантій громадянам упродовж усього життя.[...]

2.1 Майбутнє народжується в родиніМОЯ МЕТА – П’ЯТДЕСЯТ МІЛЬЙОНІВ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ВЖЕ У 2020 РОЦІ.Кожна дитина повинна мати родину.Гарантую системну і довгострокову підтримку української родини. Вже з 2011 року при народженні першої дитини українська родина отримає 25 тис. грн., другої – 50 тис. грн., третьої та кожної наступної дитини – по 100 тис. грн.

[...]

Кожній дитині – гарантоване місце у дитячому садку.

[...]

2.2 Освіта – гідна інвестиція в майбутнє![...]

Протягом 10 років принаймні 3 українські університети повинні увійти до світового рейтингу 500 найкращих вищих навчальних закладів.

[...]

2.3 Доступне житло[...]2.4 Державна пенсія: гарантоване повноцінне життя[...]

3. ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ – ВПЕВНЕНЕ МАЙБУТНЄ

Забезпечу поетапне збільшення обсягів бюджетного фінансування системи охорони здоров’я до загальноєвропейського рівня (10% ВВП).

[...]

4. ВІД ВЛАДИ ЧИНОВНИКІВ - ДО ВЛАДИ НАРОДУ![...]

5. ДВІ МОВИ – ОДНА КРАЇНА!

Прагну реального утвердження в Україні європейських стандартів демократії, неухильного забезпечення прав і свобод людини. Виступаю за надання російській мові статусу другої державної. [...]

6. СУЧАСНА АРМІЯ - БЕЗПЕКА КРАЇНИ

[...]7. ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА: ВІДКРИТІСТЬ І ДОБРОСУСІДСТВО

Головним завданням національної зовнішньої політики вважаю збереження позаблокового статусу України.

[...]

?  ?  ?Забезпечу вдосконалення механізмів державної влади, зміцнення засад парламентаризму і демократії, реформування системи правосуддя. Продовжу рішучу боротьбу з корупцією та тіньовою економічною діяльністю. Прагнучи до суспільного прогресу, й надалі захищатиму конституційне право громадян на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

УКРАЇНА ПОСЯДЕ ГІДНЕ МІСЦЕ У СВІТОВОМУ СПІВТОВАРИСТВІ. ОБ’ЄДНАВШИ НАШІ СПІЛЬНІ ЗУСИЛЛЯ, МИ ПОБУДУЄМО НОВУ - УСПІШНУ ТА ЗАМОЖНУ УКРАЇНУ! УКРАЇНУ ДЛЯ ЛЮДИНИ, УКРАЇНУ ДЛЯ ЛЮДЕЙ!

Детальніше: http://yanukovych.com.ua/news-10697.html

Ну що ж, поживемо - побачимо...

2. Сайт тижня від "Зима 2010"

Хочу запропонувати Вашій увазі сайт, який потребує увагу кожного IMHO:


http://slovnyk.net/Усім слід використовувати українську мову...

3. І ось знову на навчання...

У Львівському національному університеті імені Івана Франка розпочинається навчання... А саме 9 лютого розпочнеться черговий семестр (чи краще сказати міжсесійний період ;)).

Знову лекції, семінари, практичні... Усе, здається, йде по колу...

Чомусь видається, що життя в університеті є відділеним від життя держави. Тут ніколи не почуєш розмови на теми, що не стосуються універу. І знову залунає по всіх коридорах: "Написав? ні? а ти? о! дай списати!!!" ;)

4. Фото-шедеври зі всесвітньої павутини

Підбірка яскравих малюнків із павутини ;): (цього тижня ДемОтивАторИ)

(ПС відкривається чомусь лише через копіювання посилання на малюнок та введення його у адресний рядок)

1. Не трамвай - об'їде!

2. Гастрит усміхається тобі студент!

3. Телефонуй і не вимахуйся

4. Кемерон застрелився

5. Глобальне потепління

6. Наслідки Третьої Світової

7. Життя іноді ставить нас у некомфортне становище

... На сьогодні це все!.. ;) До нових зустрічей!

Коментарі

Популярні публікації