Євробачення 2010: Вибір України. Спецвипуск.

Уже восьмий рік Україна бере участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення.


РікБалівМісцеВиконавецьПісня
20033014-теОлександр ПономарьовHasta La Vista
20042801-еРуслана ЛижичкоДикі Танці
20053019-теҐринджолиРазом нас багато
20061457-еТіна КарольShow Me Your Love
20072352-еВєрка СердючкаDancing Lasha Tumbai
20082302-еАні ЛоракShady lady
20097612-теСвітлана Лобода«Be my Valentine! (Anti-crisis Girl)»

Кандидати, які були представлені для участі у Євробаченні-2010-Осло


(взято із http://eurovision-ukraine.com/ ):


Віталій КозловськийВасиль ЛазаровичSH & BB (Бряц-Band і Спалахнув шифер)Олексій МатіасГурт "Закльопки"Іван БерезовськийДует StereoІрина РозенфельдШанісМакс БарськихVladislav ЛевицькийМіяDazzle DreamsМаша СобкоЗлата ОгневичМіра GoldНаталія ВалевськаЮлія ВойсEl Кравчук
Alyosha
Сьогодні (20 березня 2010 року) було оголошено представника України на Євробаченні-2010-Осло. (PS: У цьому приймали безпосередню участь: Новий Канал, Перший Національний Телеканал, Savik Shuster Studio.)


Перед оголошенням результатів забавляла публіку Руслана - переможниця Євробачення 2004.


Під час оголошення результатів виявилось, що Альоша і Маша Собко набрали однакову кількість балів, тому журі таємним голосуванням розділило їх на 1 і 2 місце. Анна Герман оголосила, що вони обрали дівчину, яка виступала під іменем...Альоша (Alyosha) із піснею "To be free"


Завтра (21 березня 2010 року) о 9:00 буде подано документи від Україну на зміну учасника відповідно до змінених умов правил відбору.


Особисто моє ставлення до усіх кандидатів абсолютно однакове.  Україна повна талантів - адже набрати таку кількість ЯКІСНИХ артистів всього лише за 3 дні - просто унікально.


Хай переможе Україна!

Коментарі

 1. А я особисто була просто шокована виступом кандидатів... Не хочу здаватися різкою і грубою, але... з такими темпами ми Євробачення ще не скоро виграємо... Дівчина, яку обрали представляти Україну, так звана "Альоша" (ще й псевдонім російський) аніскілечки не вразила. А інші пісні були суто однотипні і "не в форматі Євробачення". Єдиний гурт, котрий мене вразив - це гурт під номером 3, і я зовсім не розумію, чому він навіть не ввійшов в десятку кращих... Ще непогано вийшло у Наталії Валевської, її номер вартувало б відправити на Євробачення... А в "Альоші" пісня як пісня... голос, звичайно, дівчина має, але щоб щось особливого, то ні. Така ж, як і всі решта кандидатів...

  ВідповістиВидалити
 2. ССІ, Хочу зауважити, що до десятки не ввійшли і такі достойні артисти, як Макс Барскіх, Віталік Козловський тощо... Стосовно останнього - то саме він найбільше і був незадоволеним самовисуненням Лазаровича від імені НТУ. Тому Ваші побоювання марні. Голосування проводилось чесно: журі+народ. Ми маємо претендента, який заставить Україну фінансувати Євробачення-Київ-2011 ;) (я так надіюсь... хоча... Я ВПЕВНЕНИЙ!) Будьмо оптимістами! Україна переможе!

  ВідповістиВидалити
 3. Макс Барскіх? Це той, за котрого Могилевська агітувала?)
  Нічого особистого, але він якраз і видався мені найгіршим зі всіх, хто виступав :)

  ВідповістиВидалити
 4. От неправда - були гірші екземпляри. Той же Лазарович - своїм співом йому нічого пертись в дешеву попсу (стандарт переможців Євробачення)... Стосовно Козловського, то він взагалі збирався співати російськомовну пісню "Мало", але вчасно переклав її на англійську "I-L@VE", що читається майже однаково. Тож тут важко судити хто виступив краще, хто гірше - всі приблизно на одному рівні. Я би з радістю віддав свій голос за ОЕ чи БумБокса чи С.К.А.Й чи Другу Ріку чи L.A.M.A.... Але утримаюсь від коментарів, адже ставлюсь до всіх кандидатів в цьому випадку однаково.

  ВідповістиВидалити
 5. В Лазаровича принаймні є хороші вокальні дані... І на Євробаченні не завжди перемагає "дешева попса", бо хіба можна так назвати Руслану???
  А до кандидатів, котрі пруться їхати представляти Україну і співати російськомовні пісні, в мене, перепрошую, виникає ВІДРАЗА... А таких було набагато більше, ніж україномовних, на превеликий жаль...
  А в того "Макса" я не розгледіла ні голосу, ні пластики, ні взагалі таланту... І пісня в нього - як всі пісні, якщо не гірша...

  ВідповістиВидалити
 6. Руслана - ПОПСА! і всі решта хто перемагав... вокальні дані - не формат Євробачення... поживемо побачимо...

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні публікації